אני מקבל עשרות מיילים ביום. אחוז גבוה מהם הוא ספאם. אחוז משמעותי מהספאם הוא הצעות להגדלת פין. בהתחלה חשבתי שמישהי אמרה להם משהו, אבל אחר כך שמעתי שעוד אנשים מקבלים את המיילים האלה, ביניהם גם כאלה שנשבעו לי שהפין שלהם כל כך גדול, שהם נאלצו לעבור לדירה גדולה יותר רק כדי לקיים חיי מין תקינים. ביניהם גם כאלו שאין להן פין. כך שנראה לי שזה עובד על שיטת המצליח.

ומסתבר שיש המון שיטות לגרום לפיסת הבשר המדולדלת בין הרגליים לגדול ולצמוח כפטריות אחרי הגשם. חלק מציעים לך לקשור משקולות, אחרים מציעים כמוסות מחומרים טבעיים בלבד, אחרים מציעים חוברת הדרכה לאימון הפין העצל. אחרים עוד מציעים מיני תוספים ותותבות, משאבות, זריקות – מה לא. כדי לנצח את הספאמרים, הבנתי, עליי לפתח שיטה אחת שתעבוד בכל מצב, כך שהמוצרים שלהם יהפכו ללא-רלונטיים. וכך עשיתי.
היות ומדובר, כנראה, בשוק עמוס ידע, החלטתי ללמוד את הנושא. אחרי שחקרתי את הנושא מלגו ומלבר, מלפנים ומאחור, התעמקתי בספרי רפואה, דת, קוסמטיקה ופיסיקה גרעינית, אחרי שחקרתי עשרות גברים, בטווח גדלים שנע בין "מצחיק" ל"מרתיע", אחרי כל זאת מצאתי לבסוף את השיטה האולטימטיבית להגדלת הפין: שיטת השוואת היחסים של נמרוד אבישר.
השיטה שלי עשויה ממאה אחוז חומרים טבעיים, היא לא דורשת קשירה של שום דבר לאיבר המין. כל אחד יכול להתחיל להשתמש בשיטה, גם אם אין לו זמן פנוי. זאת ועוד, שיטת נמרוד אבישר להגדלת הפין מבטיחה לא רק הגדלה – היא מבטיחה גם שיפור כמעט מיידי בתדירות וזמינות יחסי המין כל עוד היא מיושמת.
ואולי הכי חשוב – השיטה שלי להגדלת הפין מופצת חינם אין כסף, תחת רישיון קריאייטיב קומונס. לכל אדם מותר להשתמש בשיטה, להפיצה, לעשות ככל העולה על דעתו בה.
השיטה כוללת צעד אחד בלבד, ואני אשמח ללוות את המתקשים (הכנס משחק מילים טפשי כאן) בצעדים הראשונים. חשוב להדגיש שהשיטה נבדקה על מספר גדול של גברים, בגדלי אברי מין שונים, והניבה מאה אחוזי הצלחה. לא משנה מה גודלו של הפין שלכם, השיטה תעבוד. היא תביא לשיפור בביטחון העצמי שלכם, שיפור באיכות החיים וחיי המין.
השיטה מבוססת על עקרונות פיסיקליים ורפואיים בסיסיים, על שיטות שכוכבי פורנו משתמשים בהן ועל טכניקות הגדלה מהמזרח, הכול משולב לכדי שיטה אחת בת שלב אחד – שפשוט עובדת.

מספר ע', איש היי טק מקליפורניה: "אף פעם לא הרגשתי בנוח עם מה שנתן לי האל בין רגליי. אני בחור נאה, הייטקיסט שמרוויח היטב, אבל תמיד חששתי מלהגיע לסיטואציה אינטימית עם אישה כי חששתי מהלעג. ניסיתי הכול: כדורים, משקולות, משאבות – מה לא. כלום לא עזר.
מאז שהתחלתי ליישם את שיטת השוואת היחסים של נמרוד אבישר, אני בטוח בעצמי. אני נכנס למיטה כמו נמר ומרגיש הכי גדול בעולם. לפעמים אני מסתכל למטה ומרגיש כמו כוכב סרטי פורנו. נמרוד אבישר שינה לי את החיים".
אומר פ', עורך דין מערד: "עזבו, חבל על הזמן. פשוט לכו לנסות. זה עובד, והמלצתי גם לכל החברים שלי".

מוכנים להרגיש כמו כוכב פורנו? עקבו באדיקות אחרי ההוראה הבאה:

1. יש למצוא בת זוג קטנת ממדים.

דיסקליימר: אין נמרוד אבישר או מי מטעמו אחראים על כל נזק שייגרם למשתמשים בשיטה. מבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, לא יוחזקו נמרוד אבישר או מי מטעמו אחראים לנזקי שברון לב, מפח נפש, כאבי גב, המצאותם של חלקים לא טבעיים,הוצאות רפואיות בגין איברים שבורים ו/או נזקים נפשיים כתוצאה מלעג. בין תופעות הלוואי ניתן למצוא כאבי גב, ברכיים וצוואר והאטה בקצב ההליכה. שימוש ארוך טווח עלול לגרום לצאצאים קטני מידות. בנות זוג קטנות הן קשות יותר לאיתור בחדר מלא אנשים. אנשים שמתעסקים באובססיביות עם גודל איבר המין שלהם הם מטומטמים, והשיטה אינה מתיימרת לרפא אותם משיטיונם.

*כאילו מחרוזות החיפוש שמביאות לכאן לא מוזרות ומפחידות מספיק גם ככה.

עריכה: כרגע מקום רביעי בחיפוש "שיטה טבעית להגדלת פין", בחיפוש "משאבה פין" ומקום שישי בגוגל UK בחיפוש "הוראות להגדלת הזין". לקוראים שגודל איבר המין שלהם מטריד אותם: חה, יש לכם קטן! סתם. זה לא פה, מה שאתם מחפשים. פה זה להגיד לכם שעצם החיפוש הוא דבילי.

LOL